Match score not available

Senior Business Analyst

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

5+ years of experience in a similar position, Familiarity with Agile methodology, Ability to translate business needs into technical requirements, Strong organizational skills, Fluent in English.

Key responsabilities:

  • Provide business consulting and analysis for projects
  • Gather, translate, and simplify requirements into User Stories
  • Analyze and validate business system data
  • Document technical requirements and process flows
  • Act as a liaison between stakeholders and development teams
ITELENCE Startup https://www.itelence.com/
11 - 50 Employees
See more ITELENCE offers

ITELENCE to szybko rozwijająca się firma wspierająca swoich międzynarodowych klientów w ich biznesowej i cyfrowej transformacji. Rozumiemy, że ludzie są naszym największym kapitałem, a kultura wzajemnego wsparcia, motywacji i rozwoju jest kluczem do wspólnego sukcesu. Naszą ambicją jest zbudowanie firmy, która inspiruje i wspiera naszych pracowników.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Forma współpracy: kontrakt B2B

Tryb pracy: Praca zdalna

Zadania:

  • Zapewnienie konsultacji i analizy biznesowej dotyczycącej projektów.
  • Pozyskiwanie, tłumaczenie i upraszczanie wymagań, przekształcanie wysokopoziomowych wymagań biznesowych i wymagań użytkowników na klarowne User Stories.
  • Analiza i walidacja danych systemów biznesowych.
  • Dokumentowanie wymagań technicznych oraz przepływów procesów biznesowych/technicznych.
  • Pełnienie roli łącznika między stakeholderami a zespołami developmentu oprogramowania.
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach rozwoju oprogramowania - w tym w zbieraniu i analizie wymagań, projektowaniu, testowaniu, wdrażaniu i wsparciu.
  • Współpraca z technical leadami w celu definiowania ulepszeń procesów biznesowych.

Wymagania:

  • 5+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość metodyki Agile.
  • Umiejętność zrozumienia i przekładania potrzeb biznesowych na wymagania techniczne.
  • Umiejętności interpersonalne oraz analityczne.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy samodzielnie, jak i w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nice to have:

  • Dobre umiejętności analityczne i zrozumienie procesów biznesowych, w obszarze sprzedaży i danych sprzedażowych.
  • Podstawowa znajomość Snowflake, DBT.

Oferujemy:

  • Praca zdalna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Świetna atmosfera pracy
  • Ciekawe międzynarodowe projekty dopasowane do Twoich ambicji
  • Wiele możliwości rozwoju.

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Teamwork
  • Social Skills
  • Analytical Skills