Match score not available

Angular Developer

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

Minimum 5 years of relevant experience, Strong knowledge of Angular, JavaScript, HTML5, CSS3, Experience with Outsystems is a must, Cloud native application development in AWS, Proficient in databases, RestApi, SOAP and REST services.

Key responsabilities:

  • Developing cross-browser and mobile platform code
  • Building and modifying frontend layer
  • Creating responsive designs using HTML5, CSS3, and Angular
  • Collaborating problem-solving with stakeholders and providers
  • Documenting technical specifications
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Angular Developer. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z branży technologii medycznych/farmacji.

Tematem Projektu Jest System Rejestracji Preparatów

"Rejestrowanie preparatów w ustandaryzowany sposób umożliwi śledzenie wpływu receptur preparatów na zdrowie zwierząt, aktywność i skuteczność cząsteczek oraz stabilność lub idealne metody i składniki. Jakość rejestrowanych informacji zostanie poprawiona poprzez zmniejszenie liczby aliasów (trudnych do wyszukania) i błędów wprowadzania. Wspólna platforma dla RED będzie sprzyjać wymianie danych w tej przestrzeni i pomoże w dostarczaniu informacji do planowania badań i podejmowania decyzji. "

Obowiązki

  • Tworzenie kodu działającego na wielu przeglądarkach i platformach mobilnych
  • Tworzenie i modyfikowanie warstwy frontendowej
  • Przygotowywanie responsywnego designu, w oparciu o: HTML5, CSS3 i Angular
  • Wkład w rozwiązywanie problemów w ramach współpracy z właścicielami rozwiązań/dostawcami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach
  • Bardzo dobra znajomość: Angular, JavaScript, HTML5, CSS3
  • Znajomość: Outsystems - must have
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych w chmurze AWS
  • Doświadczenie z bazami danych, RestApi, usługami webowymi opartymi o SOAP i REST
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację (min B2/C1)

Oferujemy

  • Praca zdalna w 100%
  • Długofalowa współpraca oparta o kontrakt B2B
  • Stawka: (150 - 170)pln/h + VAT

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Problem Solving