Match score not available

Młodszy Specjalista ds. IT at Coface

Contract:
Salary:
8 - 8K yearly
Experience:
Junior (1-2 years)

Minimum 1 year of relevant experience, Knowledge of operating systems and networks, Ability to diagnose technical issues, Familiarity with Microsoft Active Directory, English language proficiency.

Key responsabilities:

  • Receiving and registering technical issues from users
  • Providing basic technical assistance under supervision
  • Diagnosing and solving simple IT problems
  • Supporting users with office equipment
  • Updating knowledge base and documenting solutions
Coface Insurance XLarge https://www.coface.com/
1001 - 5000 Employees
See more Coface offers

Job description

Opis firmy

Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B. Więcej informacji: www.coface.pl

Opis stanowiska
  • Odbieranie i rejestrowanie zgłoszeń od użytkowników dotyczących problemów technicznych (sprzętowych, programowych oraz sieciowych).
  • Udzielanie podstawowej pomocy technicznej pod nadzorem bardziej doświadczonych członków zespołu.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie prostych problemów IT zgodnie z przyjętymi procedurami.
  • Przekazywanie bardziej skomplikowanych problemów do zespołów wsparcia wyższego poziomu.
  • Wspieranie użytkowników w zakresie obsługi sprzętu biurowego (np. drukarki, skanery).
  • Pomoc przy instalacjach i konfiguracjach sprzętu oraz oprogramowania.
  • Aktualizacja bazy wiedzy oraz dokumentowanie rozwiązań problemów.
  • Utrzymywanie komunikacji z użytkownikami w celu informowania o postępach w rozwiązywaniu zgłoszeń.

Kwalifikacje
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wiedza na temat systemów operacyjnych, sieci komputerowych, oprogramowania i sprzętu komputerowego.
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Znajomość środowiska Microsoft Active Directory wraz z usługami DNS, DHCP, GPO
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Umiejętność pisania skryptów automatyzujących prace
  • Podstawowa znajomość urządzeń Cisco, MikroTik,

Dodatkowe informacje
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z 78-letnią tradycją w branży ubezpieczeniowej, działającą w 57 krajach
  • Laptop, telefon, a jeśli potrzebujesz – monitor do Twojego domowego stanowiska pracy
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej w PZU, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie - oferujemy pakiety dla Ciebie, jak i Twoich najbliższych
  • Dostęp do platformy wellbeingowej Multilife, aby zapewnić Ci zdrowie, kondycję i wewnętrzny spokój
  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, wypoczynku oraz bony świąteczne
  • Bonus (do 1500 zł) za polecenie osoby, która dołączy do naszego zespołu z Twojej rekomendacji
  • Elastyczny, hybrydowy system pracy – aby ułatwić Ci łączenie życia zawodowego i prywatnego
  • Pracę w Świeżo wyremontowanym biurze w Warszawie zlokalizowanym tylko 2 minuty od Dworca Zachodniego
  • Kompleksowy, 3-miesięczny proces onboardingu – Twój “buddy” zapozna Cię z produktem, naszą strategią sprzedaży oraz organizacją, bo brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą do pracy z nami
  • Bezpłatne grupowe lekcje języka angielskiego z lektorem – w godzinach pracy
  • Szanse na rozwój w strukturach grupy i regionu
  • Możliwość udziału w procesie mentoringowym nawet dla nowych pracowników
  • Spotkania integracyjne, działania CSR i wolontariaty oraz akcje dobroczynne – robimy dobro i myślimy o innych.

Required profile

Experience

Level of experience: Junior (1-2 years)
Industry :
Insurance

Other Skills

  • Teamwork
  • Verbal Communication Skills
  • Troubleshooting (Problem Solving)