Match score not available

Marketing Specialist

unlimited holidays - extra holidays - extra parental leave - long remote period allowed
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Experience in marketing departments, preferably in digital agencies, Experience in managing marketing budgets, Basic knowledge of advertising systems, Familiarity with marketing tools, Strong organizational and communication skills.

  • Build and maintain positive agency image via social media, fairs, and industry articles
  • Execute and implement communication strategies; define and monitor KPIs
  • Create and manage relationships with media, bloggers, and thematic websites
  • Plan and oversee budget control for agency's marketing efforts
  • Monitor competitors and provide insights on trends and best practices
data.rocks Marketing & Advertising SME https://data.rocks/
11 - 50 Employees
See more data.rocks offers

Cel stanowiska: Rozwój i ugruntowanie marki data.rocks na rynku polskim i międzynarodowym. Realny wpływ na skalowanie przychodów agencji.

Twoje Zadania

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku agencji (social media, targi, artykuły branżowe) w celu zwiększenia rozpoznawalności agencji w branży.
  • Egzekucja strategii, tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji.
  • Określenie kluczowych wskaźników sukcesu (KPI) i monitorowanie ich osiągnięcia. Przygotowywaniem regularnych raportów.
  • Tworzenie i zarządzanie relacjami z mediami, blogerami, serwisami tematycznymi.
  • Przygotowywanie materiałów prasowych i udział w wywiadach - wsparcie pracowników
  • Opracowanie planu działalności/publikacji na platformach społecznościowych: Facebook, Instagram, LinkedIn, ewentualnie X.
  • Planowanie i nadzór nad prowadzonymi kampaniami marketingowych online, prowadzonymi wewnętrznie przez specjalistów data.rocks, we współpracy z działem New Business. Optymalizacja kampanii pod kątem kosztów i wyników we współpracy ze specjalistami.
  • Rozwijanie wraz z New Business Managerem strategii generowania leadów i działań marketingowych mających na celu pozyskiwanie nowych klientów.
  • Planowanie i kontrola budżetu marketingowego agencji. Rozliczanie wydatków i monitorowanie efektywności inwestycji.
  • Monitorowanie działań konkurencyjnych agencji i dostarczanie wniosków na temat nowych trendów i najlepszych praktyk w kierunku rozwoju, pozyskania klienta, cen.

Czego Oczekujemy Od Ciebie

  • Doświadczenia w działach marketingu (mile widziane w agencjach digital).
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetami marketingowymi i ich kreowaniu.
  • Podstawowej wiedza na temat funkcjonowania systemów reklamowych.
  • Znajomości narzędzi marketingowych.
  • Umiejętności pracy na danych i planowania pracy własnej.
  • Dobrej organizacji pracy, kreatywności i komunikatywności.

Co Oferujemy

  • Umowę o pracę lub elastyczny kontrakt B2B – decyzja należy do Ciebie
  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce, bo najważniejsza jest efektywność, nie miejsce pracy
  • Szkolenia od samego Google oraz nasze wewnętrzne, dostosowane do naszych potrzeb
  • Możliwość rozwoju i wsparcie pozostałych pracowników agencji – tu liczy się każdy
  • Spotkania integracyjne co kwartał i coroczne wyjazdy, żeby budować solidne więzi w zespole
  • Klimat pełen wsparcia i wspólnego rozwoju

Jeśli czujesz, że to właśnie Ty pasujesz do tego opisu, wyślij nam swoje CV.

Nie czekaj! Dołącz do naszej zgranej ekipy i rozwijaj się razem z nami!

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Organizational Skills
  • Creativity