Tłumacz rosyjsko - angielski. Praca zdalna, stała lub dodatkowa!

Contract:
Salary:
10 - 10K yearly
Experience:
None

Qualifications:

Native level Russian language skills, Fluent English (C1).

Key responsabilities:

  • Support Russian-speaking individuals in the US and UK
  • Translate for public institutions in real-time
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. logo
Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. Human Resources, Staffing & Recruiting Startup https://www.irkl.pl/
11 - 50 Employees
See more Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. offers

Masz pasję do języków i chcesz, aby Twoje umiejętności naprawdę się liczyły? Dołącz do naszego zespołu jako tłumacz rosyjsko-angielski i wnieś swój wkład w życie ludzi, którzy potrzebują Twojej pomocy!

Stanowisko: Russian - English Translator

Start pracy: 20.09

Tryb pracy: Praca zdalna - z dowolnego miejsca na terenie Polski!

Jeżeli

  • Znasz język rosyjski na poziomie native
  • Mówisz biegle w j. angielskim (C1)
  • Chcesz realnie wpływać na życie innych, pomagając im w trudnych sytuacjach...
  • to szukamy właśnie ciebie!

Twoje Codzienne Zadania

  • Wsparcie dla osób rosyjskojęzycznych mieszkających w USA lub Wielkiej Brytanii, które nie potrafią porozumiewać się w języku angielskim
  • Kontakt z instytucjami publicznymi, takimi jak placówki medyczne, posterunki policji oraz służby ratunkowe i tłumaczenie na żywo z języka rosyjskiego na angielski oraz odwrotnie

Co oferujemy?

  • Pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce
  • Pełne wdrożenie stanowiskowe oraz niezbędny sprzęt do pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy - zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy - udzielamy wsparcia 24/7, dlatego możesz dowolnie wybrać dni i godziny, w jakich chcesz pracować
  • Najkrótsza zmiana to min. 4h pracy dziennie , a najdłuższa - zależy od Ciebie! Pracuj, ile chcesz!
  • Wynagrodzenie między 34 - 42 zł/h brutto, w zależności od wybranych przez Ciebie godzin pracy
  • Szeroki pakiet benefitów, m. in. prywatną opiekę medyczną!
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku i realne możliwości awansu w rozbudowanych strukturach

Nie czekaj! Zgłoś się do nas już dziś! Na aplikacje czekamy tylko do 9.09!

Składając aplikację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji

procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z

dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych

osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.) Mam świadomość, że zgoda może

być w każdym momencie wycofana, bez wpływu na legalność przetwarzania danych przed jej

wycofaniem.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju

Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i

przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.”

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zasadami ujętymi w klauzuli

informacyjnej na stronie irkl.pl/regulamin/.

Biorąc Udział w Rekrutacji IRKL

  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na

stronie internetowej.

  • Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej

liczbie rekrutacji.

  • W każdej chwili możesz odwołać zgodę, a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod@irkl.pl).
  • Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy

bezpieczeństwa.

  • Szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.pl/regulamin/

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze

Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Required profile

Experience

Level of experience: None
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting
Spoken language(s):
PolishRussianEnglish

Other Skills

  • Verbal Communication Skills