Match score not available

Scrum Master

Full Remote
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 4 years of experience in similar roles, Knowledge of Agile Methodologies, Very good communication skills and problem-solving ability, Fluency in English (min B2/C1).

  • Lead teams to deliver high-quality software sprint by sprint
  • Develop agile competencies in teams working with Agile methodologies
  • Remove obstacles hindering team progress
  • Monitor team effectiveness and ensure alignment with corporate goals related to safety, operational excellence, and compliance
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Scrum Master. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z obszaru farmacji/technologii medycznych.

Obowiązki

  • Ukierunkowywanie zespołów na dostarczanie bezpiecznego, wysokiej jakości działającego oprogramowania, sprint po sprincie, z wykorzystaniem kryteriów akceptacji i definicji ukończenia
  • Rozwój kompetencji zwinnych w zespołach pracujących w metodykach Agile
  • Usuwanie przeszkód ograniczających postępy prac zespołów
  • Monitorowanie i zwiększanie efektywności zespołów poprzez adaptowanie efektywnych reguł postępowania i samoorganizacji
  • Pilnowanie, aby zespoły Scrum spełniały cele korporacyjne związane z bezpieczeństwem, doskonałością operacyjną i zgodnością z przepisami

Wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach
  • Znajomość Metodyk Agile
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność wykrywania i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobry angielski (min B2/C1)

Oferujemy

  • Stabilna współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Stawka: (130 - 150) pln/h + VAT
  • Praca zdalna w 100%

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Diagnostic Skills
  • Verbal Communication Skills
  • Distributed Team Management