Match score not available

PHP-JavaScript Developer

Contract:
Salary:
4 - 4K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

4+ years of commercial PHP programming experience, Knowledge of a PHP framework (e.g., Zend, Symfony), Experience with JavaScript framework: AngularJS (v1.6+), Familiarity with MySQL relational databases, Good communication and openness in teamwork.

  • Provide technical support to the support team handling system issues
  • Develop functionalities in legacy PHP code using Zend Framework 2 (Laminas), AngularJS, and MySQL
  • Integrate API code with external components in Node.js
  • Work on subsidiary systems in PHP/Symfony technologies
  • Perform minor server tasks in Linux/Unix environments
Devire Human Resources, Staffing & Recruiting SME https://www.devire.pl/
201 - 500 Employees
See more Devire offers

Job description

Twoja przyszła firma

Dla naszego Klienta – software house'u z Poznania działającego od 10 lat na rynku tworzącego dedykowane rozwiązania IT i technologie webowe, współpracującego z rozpoznawalnymi polskimi i zagranicznymi markami poszukujemy osoby na stanowisko: PHP-JavaScript Developer.

O Projekcie

Klient pracuje w tym momencie nad nowym projektem aplikacji webowej tworzonej w oparciu o architekturę mikroserwisów - systemu do zarządzania wewnętrznymi zasobami firmy usługowej/produktowej. Obecnie przeprowadzana jest migracja systemu i stopniowe zamienianie starszych funkcjonalności na nowe technologie. Osoba na tym stanowisku wesprze zespół utrzymania i rozwoju w pracy ze starszymi systemami, które są źródłem danych dla integracji z zewnętrznymi komponentami na czas prowadzenia tej migracji.

Oczekiwania

  • min. 4 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w PHP
  • znajomość jednego z frameworków PHP (np. Zend, Symfony)
  • znajomość framework JavaScript: AngularJS (v1.6+)
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych MySQL
  • gotowość do pracy z legacy code i chęć rozwoju w kierunku nowych technologii
  • komunikatywność i otwartość w pracy z zespołem
  • umiejętność obsługi danych w architekturze REST API
  • znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix

Mile Widziane

  • doświadczenie w pracy z Zend Framework 2/Laminas
  • umiejętność programowania w Node.js
  • umiejętność pisania testów jednostkowych (TDD)
  • znajomość MongoDB i nierelacyjnych baz danych
  • znajomość: Kubernetes, Azure, Docker, AWS
  • doświadczenie w pracy w oparciu o metodyki zwinne
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Obowiązki

  • techniczne wspieranie osób z supportu, które odbierają i realizują zgłoszenia dotyczące systemu od Klienta
  • rozwój funkcjonalności legacy code w PHP, opartego o Zend Framework 2 (Laminas), AngularJS i bazy danych MySQL
  • integrowanie kodu po API z zewnętrznymi komponentami w technologii Node.js i nowym systemem
  • rozwój systemów pobocznych w technologiach: PHP/Symfony
  • sporadyczne drobne prace serwerowe w środowisku Linux/Unix - skrypt, cron, operacje na bazie danych itp.

Oferta

  • praca 100% zdalna lub praca hybrydowa z nowego biura w Poznaniu
  • współpraca na pełen etat na kontrakcie B2B
  • wynagrodzenie: 10 000 – 14 000 netto/mies. na B2B
  • dodatkowo płatne urlopy (26 dni)
  • elastyczne godziny pracy (time core: 10:00-15:00)
  • profesjonalny sprzęt: laptop, dostęp do komputerów Mac M1+ (lub wg uznania sprzęt pod Windows, Linux); dodatkowe monitory i inne peryferia; licencja JetBrains PHPStorm
  • płaska struktura organizacyjna i brak korporacyjnych procedur
  • praca w kilkuosobowym, zgranym zespole scrumowym
  • wyzwania technologiczne i procesowe, mało powtarzalnych zadań
  • realny wpływ na kształt realizowanych projektów, codzienność użytkowników oraz funkcjonowanie biznesu klientów
  • dofinansowanie do ubezpieczenia, pakietu medycznego i sportowego
  • dostęp do kateringu z obiadami, kanapkami, owocami, przekąskami w niskich cenach
  • spotkania integracyjne i imprezy firmowe
  • brak dress code'u i przyjazna atmosfera w zespole
  • szybki i sprawny proces rekrutacyjny (ok. 2 tygodnie)

Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej polskiej firmie IT, programujesz w PHP i JavaScript i chcesz rozwijać się w kierunku Fullstack JavaScript Developera to ta oferta jest dla Ciebie - aplikuj i porozmawiajmy o szczegółach!

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Communication