Match score not available

English Russian or Ukrainian Interpreter

Contract:
Salary:
27 - 27K yearly

Fluent in Russian/Ukrainian and English, Excellent listening and note-taking skills, Stable internet connection, Quiet working environment.

Key responsabilities:

  • Provide consecutive interpretation
  • Support institutions in the USA and UK
  • Respond to queries and translate calls
  • Use dedicated applications for communication
Absolvent Group
51 - 200 Employees
See more Absolvent Group offers

Dla naszego klienta, firmy Teleperformace szukamy osoby na stanowisko English – Russian or Ukrainian Interpreter

Uwaga: Rozmowy rekrutacyjne odbędą się 14.10 w Krakowie

Wymagania

  • Doskonała znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego i angielskiego
  • Doskonałe umiejętności słuchania, zapamiętywania i sporządzania notatek w celu utrzymania wysokiego poziomu

dokładności podczas tłumaczenia ustnego,

  • Stabilne połączenie internetowe i spokojne otoczenie.

Zakres Obowiązków

Zapewnienie tłumaczenia konsekutywnego,

  • Wspieranie różnych instytucji w USA i Wielkiej Brytanii (banki, urzędy pocztowe, centra medyczne itp.), które mają

trudności w komunikowaniu się z obcokrajowcami mieszkającymi tam z powodu bariery językowej,

  • Odpowiadanie na zapytania i tłumaczenie rozmów w czasie rzeczywistym w obie strony za pośrednictwem

połączenia telefonicznego, przy użyciu dedykowanej aplikacji.

Lista Benefitów

  • Program poleceń, bonusy 500-2000 PLN,
  • Dofinansowanie do karty Medicover Sport,
  • Opieka medyczna Medicover,
  • Dostęp do platformy nauki języków obcych,
  • Szkolenia wewnętrzne

Wynagrodzenie: 5500-7500

Praca zdalna

Required profile

Experience

Spoken language(s):
PolishRussianUkrainianEnglish

Other Skills

  • Detail Oriented
  • Verbal Communication Skills
  • Listening Skills