Match score not available

Test Manager with French

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

7-8 years software testing experience, 3+ years team management experience, Excellent English and French skills (B2), Strong knowledge of testing tools, Experience in an international environment.

Key responsabilities:

  • Manage and coordinate testing team activities.
  • Maintain effective communication with clients, project managers, and stakeholders.
  • Create and execute test plans, monitor progress and report results.
  • Ensure high software quality through efficient testing processes.
1dea Human Resources, Staffing & Recruiting Startup https://1dea.pl/
11 - 50 Employees
See more 1dea offers

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

Test Mangera ze znajomością języka francuskiego!

Warunki Zaangażowania

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): 130- 155 PLN net / h Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem: Prowadzenie i koordynacja działań zespołu testerów, zapewniając terminową realizację zadań i osiąganie celów projektowych.
  • Komunikacja: Budowanie relacji i efektywna komunikacja z klientami, menedżerami projektów i innymi interesariuszami.
  • Planowanie i organizacja: Tworzenie i realizacja planów testów, monitorowanie postępów i raportowanie wyników.
  • Zarządzanie jakością: Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania poprzez efektywne zarządzanie procesami testowania.

Wymagania

  • Doświadczenie: Minimum 7-8 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania, w tym przynajmniej 3 lata w zarządzaniu zespołami testowymi.
  • Języki obce: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i francuskiego (minimum B2).
  • Znajomość narzędzi: Doskonała znajomość narzędzi do zarządzania testami i procesami testowymi.
  • Umiejętności miękkie: Silne umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i interpersonalne. Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy

  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej w 100%

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting
Spoken language(s):
PolishEnglishFrench

Other Skills

  • Team Management
  • Verbal Communication Skills
  • Plan Execution
  • Social Skills