Match score not available

AI Test Automation Engineer

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

Minimum 7 years in software testing, At least 3 years in test automation, Proficient in Python, TypeScript, JavaScript, Experience with test automation tools like Selenium, Cypress, Basic knowledge of AI applications in testing.

  • Build and maintain advanced test scripts using latest AI tools
  • Collaborate closely with development teams and stakeholders
  • Analyze test results and propose solutions to improve software quality
  • Share knowledge, mentor juniors, and promote best practices
1dea Human Resources, Staffing & Recruiting Startup https://1dea.pl/
11 - 50 Employees
See more 1dea offers

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

AI Test Automation Engineera!

Warunki Zaangażowania

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): 120 - 150 PLN net / h Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków

  • Automatyzacja testów: Buduj i utrzymuj zaawansowane skrypty testów, wykorzystując najnowsze narzędzia i technologie AI.
  • Współpraca z zespołem: Współpracuj blisko z zespołami developerskimi, product ownerami i innymi interesariuszami, aby zapewnić płynny przebieg projektów.
  • Analiza wyników: Analizuj wyniki testów, identyfikuj problemy i proponuj rozwiązania, które poprawią jakość oprogramowania.
  • Rozwój zespołu: Dziel się swoją wiedzą i doświadczeniem, mentoringuj juniorów oraz promuj najlepsze praktyki w zakresie testowania oprogramowania.

Wymagania

  • Doświadczenie: Minimum 7 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania, w tym co najmniej 3 lata w automatyzacji testów.
  • Znajomość technologii: Biegle posługujesz się językami programowania (Python, TypeScript, JavaScript) i narzędziami do automatyzacji testów (Selenium, Cypress itp.).
  • AI: Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu sztucznej inteligencji i jej zastosowań w testowaniu oprogramowania.
  • Metodologie: Znasz metodyki zwinne (Agile) oraz praktyki DevOps.
  • Komunikacja: Doskonale komunikujesz się w języku angielskim, zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Mentorship
  • Communication
  • Problem Solving