Match score not available

Data Engineer

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

Minimum 5 years as Data Engineer, SQL expertise, Experience with Snowflake and DBT, Knowledge of relational databases, Fluent in English (C1 level).

Key responsabilities:

  • Expand existing Data Lakehouse on Snowflake
  • Organize and enhance sales and marketing data domains using DBT
  • Create final (gold) layer for specific use cases with DBT
  • Improve and organize data pipelines
  • Support stakeholders with improvement ideas and solutions
ITELENCE Startup https://www.itelence.com/
11 - 50 Employees
See more ITELENCE offers

ITELENCE to szybko rozwijająca się firma wspierająca swoich międzynarodowych klientów w ich biznesowej i cyfrowej transformacji. Rozumiemy, że ludzie są naszym największym kapitałem, a kultura wzajemnego wsparcia, motywacji i rozwoju jest kluczem do wspólnego sukcesu. Naszą ambicją jest zbudowanie firmy, która inspiruje i wspiera naszych pracowników.

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Data Engineer with Snowflake

Start: Listopad/grudzień

Lokalizacja: praca zdalna

Forma współpracy: kontrakt B2B

Zadania:

  • Rozszerzanie istniejącego Data Lakehouse na Snowflake o nowe zbiory danych,
  • Organizowanie i powiększanie domeny danych sprzedażowych i marketingowych w celu obsługi danych dla wielu projektów przy użyciu DBT,
  • Tworzenie ostatecznej (złotej) warstwy dla określonych przypadków użycia przy użyciu DBT,
  • Organizowanie i ulepszanie pipelinów danych,
  • Dalsza automatyzacja procesów na wszystkich etapach w celu płynnego dostarczania danych,
  • Wspieranie interesariuszy pomysłami i rozwiązaniami w zakresie dalszych ulepszeń i możliwych use cases.

Wymagania:

  • Min. 5 lat na stanowisku Data Engineer
  • SQL
  • Snowflake
  • DBT
  • Relacyjne bazy danych
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Umiejętność pracy w Scrum lub Kanban z wykorzystaniem Jira
  • Umiejętność zbierania wymagań i samodzielnej pracy z interesariuszami biznesowymi
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole

Dużym atutem będzie:

  • Wiedza domenowa z obszaru Sales i/lub Marketing
  • Znajomość systemów CRM lub danych z tego typu systemów (preferowany Microsoft Dynamics CRM)
  • Umiejętność modelowania danych (Star, Snowflake, Vault, etc.)
  • PowerBI
  • Git (preferred: GitHub)
  • Azure (szczególnie Azure functions, Azure Blob Storage)

Nice to have:

  • Python
  • Jinja

Oferujemy:

  • Praca zdalna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Świetna atmosfera pracy
  • Ciekawe międzynarodowe projekty dopasowane do Twoich ambicji
  • Wiele możliwości rozwoju

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Sales Acumen