Match score not available

Node.Js Developer

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Several years of commercial experience as Node.js Developer or similar position, Fluent knowledge of JavaScript and Node.js, Very good knowledge of TypeScript, Experience with database systems like MongoDB, MySQL, or PostgreSQL.

  • Developing and maintaining server-side applications using Node.js
  • Collaborating with front-end developers for user-facing integration
  • Writing reusable, testable, and efficient code
  • Participating in code reviews and sharing knowledge with the team
Billennium Information Technology & Services Large https://www.billennium.com/
1001 - 5000 Employees
See more Billennium offers

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy od 2003 roku przekraczają granice technologii, aby dostarczać najbardziej innowacyjne rozwiązania IT dla biznesu. Nie spoczywamy na laurach – stale podważamy status quo, aby nasi klienci mogli rozwijać swoje organizacje.

21 lat doświadczenia na rynku IT dla 100+ klientów pozwoliło nam wypracować najbardziej elastyczny i optymalny model współpracy. Zatrudniamy najlepszych specjalistów IT z nowatorskim i niesztampowym podejściem do tworzenia rozwiązań informatycznych, stale skupiających się na rzeczywistych potrzebach naszych Klientów.

Obecnie poszukujemy doświadczonego Node.Js Developera dla jednego z naszych Klientów z branży automotive w modelu pracy zdalnej.

Zadania:

  • Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji po stronie serwera przy użyciu Node.js.
  • Współpraca z programistami front-end w celu integracji elementów skierowanych do użytkownika z logiką po stronie serwera.
  • Pisanie kodu wielokrotnego użytku, testowalnego i wydajnego.
  • Uczestniczenie w przeglądach kodu i dzielenie się wiedzą z zespołem.

Oczekiwania:

  • kilkuletnie komercyjne doświadczenie jako Node.js Developer lub na podobnym stanowisku.
  • biegła znajomość JavaScript i Node.js.
  • bardzo dobra znajomość Typescript
  • Doświadczenie z systemami baz danych, takimi jak MongoDB, MySQL lub PostgreSQL.

Nasze benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • dostęp do Certyfikacji: MS, AWS
  • ubezpieczenie grupowe
  • zajęcia językowe na platformie GoFluent
  • karta Multisport
  • system kafeteryjny
  • dostęp do platformy szkoleniowej Udemy

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Information Technology & Services
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Collaboration