Match score not available

IT Project Manager

Contract:
Salary:
10 - 96K yearly
Experience:
Junior (1-2 years)

Minimum 1 year IT project experience, E-commerce project implementation experience, Fluent English (B2+/C1 level), Technical aptitude and analytical mindset, Ability to translate client needs technically.

Key responsabilities:

  • Lead diverse customer implementation projects
  • Ensure effective communication with teams
  • Train clients on our solutions
  • Support clients in achieving business goals
  • Collaborate with Project Managers for process improvements
Printbox, Enterprise Photo Products Software logo
Printbox, Enterprise Photo Products Software SME https://getprintbox.com/
51 - 200 Employees
See more Printbox, Enterprise Photo Products Software offers

Zespół Printbox to ekipa specjalistów, którzy zrewolucjonizowali rynek foto i personalizacji produktów. Printbox jest wykorzystywany przez dziesiątki milionów użytkowników w ponad 50 krajach, a nasi bezpośredni klienci to liderzy rynków z całego świata.

Dostarczamy pełen ekosystem narzędzi klasy enterprise do zbudowania najlepiej sprzedających sklepów. Nasz autorski system zarządzania produktami, zaawansowane narzędzia AI, wydajny backend, system e-commerce oraz edytory webowe pomagają końcowym użytkownikom w łatwym tworzeniu i personalizowaniu produktów.

W 2024 roku zostaliśmy laureatem nagrody Diamenty Forbesa, zdobywając 1. miejsce w swojej kategorii w województwie małopolskim. To wyróżnienie potwierdza dynamiczny rozwój naszej firmy oraz zaangażowanie i pasję całego zespołu Printbox w kształtowanie naszego biznesu.

Aktualnie do naszego zespołu Customer Success poszukujemy IT Project Managera/ki

Z Nami Będziesz

  • Prowadzić zróżnicowane projekty wdrożeniowe dla klientów (planować, delegować zadania, monitorować przebieg projektów, odbierać i testować funkcjonalności)
  • Dbać o dobry przepływ informacji pomiędzy klientami, naszym zespołem Customer Success, Developerskim i Sprzedażowym
  • Wspierać zespół przy konfiguracji naszego autorskiego systemu na platformach e-commerce (według wymagań klientów)
  • Szkolić klientów z obsługi naszych rozwiązań oraz aktywnie wspierać ich w celu zwiększenia sprzedaży
  • Dbać o sukces i rozwój klienta; aktywnie wspierać klientów w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez oferowanie rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb oraz na bieżąco monitorować i analizować ich wyniki
  • Współpracować z doświadczonym zespołem Project Managerów i Liderów
  • Wprowadzać usprawnienia, budować bazę dobrych praktyk oraz dzielić się swoją wiedzą
  • Pracować w międzynarodowym środowisku, dzięki czemu nauczysz się współpracy z osobami z różnych kultur i doprowadzisz do perfekcji swój j. angielski
  • Współpracować z Klientami z różnych stref czasowych, w tym z USA - dlatego chcemy, abyś 2-3 razy w tygodniu był/a dostępny/a do pracy w godzinach popołudniowych (13-21)

Dołącz Do Nas Jeśli

  • Masz min. rok doświadczenia w prowadzeniu projektów IT
  • Posiadasz doświadczenie we wdrożeniach projektów e-commerce
  • Płynnie komunikujesz się po angielsku (poziom min. B2+/C1)
  • Masz smykałkę do technikaliów (znajomość procesu wytwarzania oprogramowania oraz architektury stron internetowych i aplikacji webowych) i analityczne podejście do produktu
  • Potrafisz przełożyć wymagania klienta na język techniczny (i na odwrót)
  • Angażujesz się w swoje zadania i z ciekawością poznajesz możliwości systemu
  • Samodzielnie organizujesz i zarządzasz swoją pracą
  • Masz podejście pro klienckie, potrafisz zrozumieć kontekst biznesowy i potrzeby klienta
  • Budowanie partnerskich relacji z ludźmi jest istotą Twojej pracy

Twoim Dodatkowym Atutem Będzie

  • Znajomość zagadnień związanych z analityką i marketingiem sklepów internetowych
  • Znajomość języka hiszpańskiego

Co oferujemy w zamian?

  • Wynagrodzenie: 8 000 - 12 000 zł netto (B2B), do 10 000 zł brutto (UoP)
  • Umowę B2B z płatnymi przerwami (do 26 dni/rok)
  • Pracę z jednym, złożonym produktem (SaaS), mocno personalizowanym na potrzeby klienta - każde wdrożenie jest inne, więc ciągle będziesz się uczyć czegoś nowego
  • Sprawdzony w boju program onboardingowy oraz wsparcie Mentora - z pewnością nie zostaniesz wrzucony/a na głęboką wodę
  • Pracę z zagranicznymi klientami – globalnymi markami
  • Dalszy rozwój w zakresie zarządzania projektami IT i indywidualny plan rozwojowy
  • Szkolenia wewnętrzne i rozbudowaną bazę wiedzy - wew. akademie, video szkolenia, wiki i dokumentację
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (2000zł) i dodatkowe 5 dni wolnych na Twój rozwój
  • Brak żmudnych zadań i autonomię w działaniu – optymalizujemy swoją pracę, gdzie tylko jest to możliwe
  • Biuro w centrum Krakowa (spacerem od Rynku Głównego, Galerii Krakowskiej i Fortów Kleparz)
  • Workation - do 5 tygodni rocznie po pierwszym roku współpracy oraz workation ze skróconym czasem pracy po dwóch latach
  • Benefity tj. dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej; ubezpieczenie na życie
  • Darmowy parking dla zmotoryzowanych, rowerowy też mamy (z wiatą i zamykany), a do tego prysznic w biurze
  • Onboarding stacjonarny z biura w Krakowie - pierwsze 5 dni pracy zaplanowane tak, abyś mógł/-a poznać Zespół, styl pracy i domenę biznesową, którą się zajmujemy
  • Firmową biblioteczkę: dostęp do Printbox Library App, firmowych kindle, budżet zespołowy na zakupów nowych książek
  • Program Printbox for All, w ramach którego otrzymasz pakiet opcji na udziały firmy (Employee Stock Ownership Plan)

Proces rekrutacji:

  • Rozmowa telefoniczna HR
  • Spotkanie z Liderem
  • Zadania praktyczne
  • Feedback i decyzja

Required profile

Experience

Level of experience: Junior (1-2 years)
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Analytical Thinking
  • Verbal Communication Skills
  • Time Management
  • Problem Solving