Match score not available

FullStack Azure .NET Developer

Contract:
Experience:
Expert & Leadership (>10 years)

Over 10 years of software development experience, Expertise in Microsoft Azure projects, Experience with C#.NET, REST APIs, Microservices, Knowledge of Angular, Jenkins, Docker, Kubernetes, Proficient in Polish and English.

Key responsabilities:

  • Develop ESG rating systems
  • Provide training and mentoring to the team
RITS
201 - 500 Employees
See more RITS offers

Dla naszego klienta z sektora bankowego oszukujemy doświadczonego Principal FullStack Azure .NET Developera!

Praca 100% zdalna

Stawka: 170-190/h (B2B)

Projekt dotyczy developmentu ratingu ESG

Oferujemy

Obowiązki

Wymagania

  • Ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania, w szczególności z naciskiem na projekty oparte na Microsoft Azure.
  • Bogate doświadczenie w pracy z usługami chmurowymi Azure, App Service Environment oraz SQL Managed Instances.
  • Umiejętności miękkie, w tym zdolność do prowadzenia szkoleń i mentoringu zespołu.
  • Doświadczenie w pracy z technologiami: C#.NET, REST APIs, Microservices, Angular, Microfrontend, Jenkins, Docker, Kubernetes, Git oraz T-SQL
  • Język polski komunikatywny w mowie i w piśmie.
  • Język angielski minimum w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną i zrozumieniem kodu aplikacji.
  • Preferowane certyfikaty: AZURE DEVELOPER, AZURE SOLUTIONS ARCHITEKT, AZURE SECURITY ENGINEER lub DEVOPS ENGINEER.

Zapraszamy do aplikowania!

Required profile

Experience

Level of experience: Expert & Leadership (>10 years)
Spoken language(s):
PolishPolishEnglish

Other Skills

  • Team Leadership
  • Mentorship
  • Verbal Communication Skills