Match score not available

Node.js Developer

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 4 years experience as Node.js/Backend Developer, Strong knowledge of TypeScript, NodeJS/NestJS, Basic knowledge of Angular, Experience with ELK stack, Keycloak, RabbitMQ, Understanding of OOP, TDD/BDD/DDD and SOLID principles.

  • Design and develop microservices for complex production environments
  • Automate deployment processes using CI/CD tools
  • Analyze and improve application performance for scalability
  • Make key technical decisions and define technology strategy
  • Monitor project architecture and ensure high implementation quality
Rite NRG Scaleup https://www.ritenrg.com/
51 - 200 Employees
See more Rite NRG offers

Do naszej zgranej ekipy Rite NRG poszukujemy osoby, która będzie współpracować z zespołem developerów jako Mid/Senior Node.js Developer.

Czym się w Rite NRG zajmujemy?

Jesteśmy polsko-szwedzką firmą, dostarczającą naszym klientom wartościowe rozwiązania softwarowe. Współpracujemy ze znakomitymi markami z całego świata, liderami technicznymi w takich obszarach jak marketing cyfrowy, rozwiązania Saas, iGaming, Blockchain, IoT, SmartFactory i wiele innych.

Mamy dla Ciebie interesujący i pełen wyzwań projekt w sektorze Access Control & Identity Management.

Nasz partner biznesowy to wiodąca niemiecka marka w dziedzinie rozwiązań z zakresu kontroli dostępu i bezpieczeństwa. Jej produkty stosowane są na co dzień przez czołowe firmy z sektora m.in wojskowego, telekomunikacyjnego, lotniczego czy logistycznego gdzie bezpieczeństwo jest największym priorytetem. Dołączając do nas, staniesz się częścią 10-osobowego, cross-funkcjonalnego zespołu, który współtworzy 100-osobowy dział R&D zlokalizowany w takich krajach jak Niemcy, Hiszpania, Belgia i Polska.

Szukamy Osoby, Która

  • Ma minimum 4 lat doświadczenia w roli Node.js/Backend Developera.
  • Bardzo dobrze zna TypeScript oraz NodeJS/NestJS.
  • Ma podstawową wiedzę z zakresu Angulara.
  • Posiada praktyczną znajomość technologii takich jak ELK stack, Keycloak i RabbitMQ (lub jest otwarta na naukę).
  • Wie, jak zaprojektować wysokiej jakości rozwiązania z wykorzystaniem OOP, TDD/BDD/DDD, wzorców projektowych oraz zasad SOLID.
  • Dysponuje umiejętnościami w obszarze zarządzania bazami danych SQL (PostgreSQL).
  • Dba o wysoki poziom pisanego kodu (struktura, łatwość w zrozumieniu, architektura, testowalność).
  • Dba o bezpieczeństwo danych i potrafi zabezpieczyć aplikacje przed “intruzami”.
  • Świetnie zna angielski - poziom B2+/C1, a także komunikatywnie posługuje się językiem polskim.
  • Ma świetne umiejętności komunikacyjne.

Twoje zadania:

  • Projektowanie i rozwój mikroserwisów oraz ich integracja w skomplikowanych środowiskach produkcyjnych.
  • Automatyzacja procesów wdrażania z wykorzystaniem narzędzi CI/CD oraz monitorowanie działania aplikacji.
  • Analiza i poprawa wydajności aplikacji w celu zapewnienia optymalnej skalowalności i responsywności rozwiązań.
  • Podejmowanie kluczowych decyzji technicznych oraz definiowanie strategii technologicznej.
  • Odpowiedzialność za architekturę projektów, monitorowanie ich rozwoju oraz dbanie o wysoką jakość implementacji.
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz optymalizacja istniejących rozwiązań.
  • Ścisła współpraca z interesariuszami i zespołami produktowymi w celu dopasowania rozwiązań technologicznych do wymagań biznesowych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Będziesz pracować w zespołach z doskonałą kulturą inżynierską, dużym doświadczeniem, pozytywną energią i atmosferą.
  • Dołączysz do międzynarodowego (polsko-hiszpańsko-niemieckiego) zespołu zbudowanego z doświadczonych programistów.
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej z biura we Wrocławiu, a także elastyczne godziny pracy.
  • Otrzymasz możliwość ciągłego rozwoju, nauki nowych technologii - poszukujemy osób proaktywnych i chętnych do wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta Multisport.
  • Workation - Tydzień pracy z Barcelony lub z innego miejsca na świecie.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
PolishEnglishPolish

Other Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Problem Solving