Match score not available

Order Management gyakornok angol nyelvtudással (REF3292A) at Deutsche Telekom IT Solutions HU

Remote:
Full Remote
Contract:
Experience:
Entry-level / graduate
Work from:

Offer summary

Qualifications:

Active student status or under 25, Commitment to at least 30 hours/week, English proficiency (C1), German (B1), Basic IT skills preferred, Must work on-site weekly in Debrecen.

Key responsabilities:

  • Perform administrative tasks and reporting
  • Place orders and assist client contracts
  • Participate in service quality measurement
  • Support process documentation activities
  • Ensure deadlines and service levels are met
Deutsche Telekom IT Solutions HU logo
Deutsche Telekom IT Solutions HU XLarge https://www.deutschetelekomitsolutions.hu/
5001 - 10000 Employees
See more Deutsche Telekom IT Solutions HU offers

Job description

Cég leírása

A Deutsche Telekom IT Solutions (korábban IT Services Hungary, ITSH) Magyarország legnagyobb IKT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult, több mint 5000 fős cég az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles körét nyújtja. A vállalat 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) legjobb oktatási együttműködésért járó díját, a PwC Magyarország független felmérése alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé tartozik, és a legetikusabb multinacionális vállalat címét is megkapta. A cég folyamatosan fejleszti négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja képzett informatikai szakemberek jelentkezését a csapatába.

Állás leírása

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok ellátása (riportok készítése, adatok helyességének ellenőrzése, javítása)
  • Megrendelések feladása
  • Részt vesz az adott ügyfél egyedi szolgáltatási szerződésének végrehajtásában, a kapcsolódó folyamat koordinálásában pedig részfeladatokat lát el
  • Közreműködik a minőség mérésében és fejlesztésében, a visszajelzések feldolgozásában
  • Támogatást nyújt a folyamat dokumentálási tevékenységeihez
  • Meglévő folyamatdokumentációs tudástárat használ
  • Figyeli a határidők és az elvárt szolgáltatási szintek betartását

Képzettség

Elvárások:

  • Aktív (vagy 25 év alatti passzív) nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte
  • Legalább heti 30 munkaóra vállalása
  • Debreceni telephelyen heti egyszeri irodai munkavégzés

Nyelvismeret: angol nyelv (C1), német nyelv (B1)

Előny: Haladó informatikai ismeretek

Személyiség: Határozott, Megbízható, Kommunikatív, Önálló, Proaktív

Amiket tanulhatsz: Order Management, ITIL, Supplier & Licence Management

További információk

* Please be informed that our remote working possibility is only available within Hungary due to European taxation regulation.

Required profile

Experience

Level of experience: Entry-level / graduate
Spoken language(s):
Check out the description to know which languages are mandatory.

Other Skills

  • Technical Acumen
  • Analytical Thinking
  • Administrative Functions
  • Proactivity
  • Verbal Communication Skills
  • Reliability