Match score not available

Specjalista ds. social mediów at Kramp

extra holidays
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Experience in B2B and B2C campaigns, Knowledge of TikTok, Facebook, Instagram, Proven track record of creating engaging content, Strong analytical skills for performance evaluation, Proactive in identifying marketing opportunities.

  • Develop marketing strategies for Poland and Baltic countries
  • Execute result-oriented social media campaigns
  • Create engaging content according to company needs
  • Analyze campaign performance and implement optimizations
  • Monitor social media budget and report results

Szukamy kreatywnego i zorientowanego na wyniki Specjalistę ds. social mediów , który będzie odpowiedzialny za współtworzenie oraz implementację strategii social media dla rynku polskiego oraz krajów bałtyckich w kanałach B2B i B2C. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w prowadzeniu kampanii na TikToku, Facebooku i Instagramie, tworzeniu angażujących treści oraz analizie wyników wspierających rozwój firmy.

Twoje zadania:

  • Tworzenie strategii marketingowej dla Polski i krajów bałtyckich,
  • Realizacja kampanii marketingowych w kanałach performance, prowadzenie kampanii ukierunkowanych na wyniki w mediach społecznościowych (TikTok, Facebook, Instagram), dostosowanych do specyficznych potrzeb odbiorców na rynkach B2B i B2C,
  • Odpowiedzialność za tworzenie kreatywnego, angażującego i skutecznego kontentu, zgodnie z wymogami Kramp,
  • Opracowywanie i zarządzanie kampaniami promocyjnymi w mediach społecznościowych oraz koordynacja działań z zespołami sprzedaży, cen i asortymentu,
  • Analiza i optymalizacja efektywności kampanii, regularna analiza wyników kampanii social media, identyfikowanie trendów, wyciąganie wniosków i wdrażanie optymalizacji w celu maksymalizacji sprzedaży oraz zasięgu marki Kramp,
  • Raportowanie wyników kampanii,
  • Monitorowanie i zarządzanie budżetem projektów w mediach społecznościowych, w ramach zaplanowanego budżetu.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenie w tworzeniu kreatywnych i angażujących treści, dopasowanych do specyfiki platform społecznościowych,
  • Znajomość trendów w social media (TikTok, Facebook, Instagram)
  • Umiejętności analityczne umożliwiające regularną analizę wyników działań w mediach społecznościowych, wyciąganie wniosków i proponowanie rozwiązań mających na celu zwiększenie sprzedaży oraz zasięgu marki,
  • Proaktywność i inicjatywa, umiejętność inicjowania działań optymalizujących strategię marketingową, jak również identyfikowanie nowych możliwości rozwoju działań w social mediach.

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy,
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, fundusz socjalny), kantyna.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana powyższym opisem roli i wymaganiami, prosimy skorzystać z przycisku aplikacji i przesłać swoje CV. Masz pytanie dotyczące tej oferty pracy? Proszę nie wahaj się skontaktować z Martą Pospieszyńską (Talent Acquisition Specialist). Email:marta.pospieszynska@kramp.com

Stare Miasto (PL)

Location:

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Wholesale

Other Skills

  • Creativity
  • Analytical Skills
  • Proactivity