Match score not available

ELEKTRYK/ ELEKTROMONTER (praca delegacyjna) at PROPOINT

unlimited holidays - extra holidays - extra parental leave - long remote period allowed
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Experience in a similar position, Electrical profile education, Basic knowledge of electricity and electronics, Ability to read electrical diagrams, Driving license category B.

Key responsabilities:

  • Install electric components in automation
  • Start and modify equipment and production lines
  • Analyze faults and solve technical problems
  • Perform locksmith and assembly work
  • Travel and learn from professionals
PROPOINT Machinery SME http://www.propoint.pl
501 - 1000 Employees
See more PROPOINT offers

Job description

Twój zakres obowiązków:

  • montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki,
  • uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych,
  • analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • prace ślusarskie i monterskie,
  • podróżowanie i nauka od profesjonalistów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie o profilu elektrycznym,
  • podstawowa wiedzę z zakresu elektryki, elektrotechniki oraz elektroniki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • wysoka gotowość do częstych wyjazdów służbowych (miesięcznie 70-80% czasu pracy w delegacji) – warunek konieczny,
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy:

  • ciekawa praca w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,
  • dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, porady prawne, pakiet BABY),
  • miła atmosfera pracy w nastawionym na współpracę zespole,
  • ciągły rozwój zawodowy.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)

Other Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Problem Solving
  • Calmness Under Pressure
  • Organizational Skills