Match score not available

Cyber Risk Analyst

Contract:
Salary:
6 - 6K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 3 years in cybersecurity., Technical degree in IT or related field., Proficient with cybersecurity tools and technologies., Certifications such as CISSP or CISM preferred..

Key responsabilities:

  • Conduct regular risk assessments and identify threats.
  • Develop and implement risk management strategies.
  • Collaborate with IT and business teams.
  • Monitor cybersecurity trends and adapt defenses.
  • Analyze security incidents and prepare management reports.
1dea Human Resources, Staffing & Recruiting Startup https://1dea.pl/
11 - 50 Employees
See more 1dea offers

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

Cyber Risk Analyst!

Warunki Zaangażowania

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): 100 - 130 PLN net / h Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków

  • Ocena ryzyka: Przeprowadzanie regularnych ocen ryzyka, identyfikacja potencjalnych zagrożeń i określanie ich wpływu.
  • Opracowywanie strategii: Tworzenie i wdrażanie skutecznych strategii zarządzania ryzykiem, które minimalizują podatność na ataki cybernetyczne.
  • Współpraca z zespołami: Ścisła współpraca z zespołami IT, biznesowymi i innymi interesariuszami w celu zapewnienia kompleksowej ochrony.
  • Monitorowanie zagrożeń: Śledzenie najnowszych trendów w cyberbezpieczeństwie i dostosowanie naszych zabezpieczeń do zmieniającego się krajobrazu zagrożeń.
  • Analiza incydentów: Analizowanie incydentów bezpieczeństwa, wyciąganie wniosków i wprowadzanie ulepszeń.
  • Raportowanie: Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących stanu bezpieczeństwa dla kierownictwa.

Wymagania

  • Doświadczenie: Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze cyberbezpieczeństwa, w tym w ocenie ryzyka.
  • Wykształcenie: Wyższe wykształcenie techniczne (informatyka, bezpieczeństwo IT lub pokrewne) lub odpowiednie doświadczenie.
  • Znajomość technologii: Dobra znajomość narzędzi i technologii wykorzystywanych w cyberbezpieczeństwie.
  • Umiejętności analityczne: Zdolność do myślenia analitycznego, identyfikowania wzorców i rozwiązywania problemów.
  • Komunikacja: Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne, umożliwiające skuteczne przekazywanie informacji na różnych poziomach organizacji.
  • Certyfikaty: Posiadanie certyfikatów z zakresu cyberbezpieczeństwa (np. CISSP, CISM) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Problem Reporting
  • Analytical Thinking
  • Collaboration