Match score not available

Linux Embedded Developer at 1dea

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

5+ years experience with Linux Embedded systems, Strong knowledge of C language, Experience with Linux Kernel, Familiarity with Git, Experience with Bootloaders and Yocto preferred.

Key responsabilities:

  • Develop new product features in Linux Embedded
  • Participate in the full project lifecycle
  • Build prototypes and POCs
  • Debug issues and conduct code reviews
1dea Human Resources, Staffing & Recruiting Startup https://1dea.pl/
11 - 50 Employees
See more 1dea offers

Chcesz pracować przy systemach do zarządzania budynkami przedsiębiorstw oraz ich bezpieczeństwa?

Prowadzimy rekrutacje dla międzynarodowej organizacji z USA.

Produkty które będziesz rozwijał to między innymi kamery monitoringu, systemy kontroli dostępu, alarmy które działają w oparciu o zintegrowaną, platformę w chmurze.

Nie zwlekaj, aplikuj!

Wynagrodzenie: 25.000 - 50.000 PLN brutto umowa o prace / 25.000 - 60.000 PLN netto + VAT b2b

Zakres Obowiązków

  • praca nad nowymi funkcjonalnościami produktów w środowisku Linux Embedded
  • udział w pełnym cyklu projektowy od koncepcji po wdrożenie
  • budowanie prototypów, PoC
  • debugowanie, rozwiązywanie problemów, code review

Wymagania

  • 5+ lat doświadczenia w pracy z systemami Linux Embedded
  • Bardzo dobra znajomość języka C
  • Doświadczenie z Linux Kernel
  • Znajomość Git

Mile Widziane

  • Bootloaders ( ex. U-boot)
  • Security w systemach Embedded
  • Yocto
  • C++, Python, Go

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting

Other Skills

  • Problem Solving