Match score not available

Kierownik Gospodarstwa Rolnego

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Experience in a similar position, Team management and negotiation skills, Ability to develop business strategies, Data analysis and reporting skills, Proficient in MS Office.

Key responsabilities:

  • Collaborate on production plans for livestock
  • Manage breeding processes and ensure quality
  • Monitor agricultural markets and trend analysis
  • Negotiate contracts and collaborate with partners
  • Report results and optimize production costs
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Kierownika Gospodarstwa Rolnego, który będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie gospodarstwem rolnym specjalizującym się w produkcji trzody mięsnej i mlecznej.

Obowiązki

  • Współudział w przygotowaniu i realizacji planów w zakresie produkcji trzody mięsnej i mlecznej
  • Zarządzanie procesami hodowlanymi, zapewnienie wysokiej jakości i wydajności produkcji
  • Monitorowanie rynków rolnych, analiza trendów i konkurencji, identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
  • Negocjowanie umów handlowych, współpraca z partnerami biznesowymi, dostawcami i klientami
  • Wprowadzanie ekonomicznych rozwiązań i optymalizacja kosztów,
  • Raportowanie wyników działalności, analiza wskaźników efektywności i kosztów produkcji
  • Dbanie o przestrzeganie standardów bezpieczeństwa, higieny i ochrony środowiska

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz umiejętności negocjacyjne i budowania relacji biznesowych
  • Umiejętność opracowywania strategii rozwoju biznesowego, planowania produkcji i optymalizacji kosztów
  • Gotowość do aktywnego uczestnictwa w prowadzeniu i rozwijaniu gospodarstwa rolnego, w tym nadzorowania procesów hodowli trzody mięsnej i mlecznej
  • Umiejętność analizy danych i raportowania wyników, znajomość narzędzi MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu.
  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów na Mazury ze zorganizowanym przez naszego klienta noclegiem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na UoP lub B2B
  • Długofalowa współpraca
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Accountability
  • Teamwork
  • Problem Reporting
  • Team Management
  • Microsoft Office
  • Verbal Communication Skills