Match score not available

Przedstawiciel Handlowy

Contract:
Salary:
4 - 4K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 2 years of experience in medical equipment sales, Experience working with hospitals and medical institutions, Knowledge of Public Procurement Law, University degree, Strong sales and negotiation skills.

Key responsabilities:

  • Selling company products and expanding sales network
  • Acquiring new clients and building relationships
  • Collaborating with healthcare facilities
  • Conducting regular meetings to present products
  • Monitoring market trends and competition
Devire Human Resources, Staffing & Recruiting SME https://www.devire.pl/
201 - 500 Employees
See more Devire offers

Job description

Twoja przyszła firma

Dla naszego Klienta - producenta działającego w sektorze medycznym, poszukujemy obecnie Kandydata/Kandydatki na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, odpowiedzialnego za sprzedaż produktów na rynku szpitalnym.

Oczekiwania

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży sprzętu medycznego, mebli medycznych lub technologii medycznych
  • Doświadczenie we współpracy ze szpitalami, placówkami medycznymi
  • Znajomość funkcjonowania Ustawy o Zamówieniach Publicznych, doświadczenie w sprzedaży produktów w oparciu o postępowania przetargowe
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne
  • Wysoka mobilność i gotowość do podróży na terenie całej Polski

Obowiązki

  • Sprzedaż produktów z portfolio firmy, rozwój sieci sprzedaży
  • Aktywna sprzedaż sprzętu, mebli oraz wyposażenia medycznego
  • Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie współpracy z placówkami medycznymi
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Współpraca ze szpitalami oraz placówkami medycznymi
  • Regularne spotkania z personelem medycznym oraz oraz osobami decyzyjnymi w placówkach medycznych, w celu prezentacji produktów i negocjacji warunków współpracy
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Monitorowanie rynku, analiza działań konkurencji, identyfikowanie nowych trendów
  • Praca na terenie całej Polski

Oferta

  • Możliwość rozwoju w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w zgranym, doświadczonym zespole profesjonalistów
  • Pakiet benefitów oraz narzędzi pracy (m.in. auto służbowe)

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Time Management
  • Organizational Skills