Match score not available

Power BI Consultant/Developer

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 3 years experience in tech stack, Proficient in Python, SQL, DAX, Knowledge of Azure Data ecosystem, Fluent in English (min. B2), Data modeling and management best practices.

Key responsabilities:

  • Support client data transformation processes
  • Create documentation and understand business logic
  • Prepare new and modify existing reports
  • Coordinate with clients and other vendors
BPX Information Technology & Services SME https://www.bpxglobal.com/
201 - 500 Employees
See more BPX offers

BPX to przede wszystkim ludzie tworzący nasz wyjątkowy team oraz wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy. Od ponad 18 lat tworzymy zgrany zespół dynamicznie rozwijającej się firmy konsultingowej. Specjalizujemy się w doskonaleniu procesów zarządzania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i systemów do zarządzania klasy ERP i Business Intelligence. Z sukcesem realizujemy projekty dla znanych marek w Polsce i na całym świecie.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy.
  • Interesującą oraz rozwijającą pracę pod okiem mentora.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonania obowiązków (laptop, telefon, dostęp do samochodu służbowego).
  • Ubezpieczenie grupowe / Multisport / Opiekę medyczną.
  • B2B
  • Swobodę podczas podejmowania codziennych decyzji, a także szansę na wykazanie się własną inicjatywą

Obowiązki

  • Wsparcie klienta w bieżących procesach transformacji danych
  • Poznanie logiki biznesowej, tworzenie dokumentacji
  • Przygotowywanie nowych i modyfikacje istniejących raportów
  • Kontakt z klientem i innymi dostawcami klienta

Wymagania

  • Tech Stack: ADLS, Azure Databricks, Azure Data Factory, Power BI
  • Języki programowania: Python, SQL, DAX
  • Angielski min. B2 (płynny w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie min. 3 lata w wymaganym stacku technologicznym na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań ELT z użyciem narzędzi Azure Data
  • Wiedza w konfigurowaniu potoków danych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i współpracy z klientem
  • Znajomość zagadnień modelowania danych i dobrych praktyk zarządzania danymi

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Information Technology & Services
Spoken language(s):
PolishEnglish

Other Skills

  • Verbal Communication Skills
  • Collaboration