Match score not available

GameDev UE/C++ Developer

Full Remote
Salary:
4 - 4K yearly
Experience:
Mid-level (2-5 years)

2-3 years experience in Unreal Engine and C++ programming, Practical knowledge of object-oriented programming, Experience with Unreal Engine 4/5.

  • Design, develop, and optimize code in Unreal Engine using C++
  • Collaborate with designers, artists, and programmers to implement new game features and mechanics
  • Debug and solve technical issues
  • Create and maintain technical documentation
  • Participate in code reviews and share best practices
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Bezpośrednio dla klienta, który dynamicznie się rozwija poszukujemy kandydata/ki w obszarze GameDev. Od roku zespół w projekcie wzrósł aż ponad 2-krotnie. Obecnie rozpoczęły się nowe rekrutacje m.in. na stanowisko: Unreal Engine/C++ Developer, który dołączy do zespołu i pomoże nam w tworzeniu innowacyjnej gry z kategorii AAA+.

Obowiązki

  • Projektowanie, rozwój i optymalizacja kodu w Unreal Engine z użyciem C++
  • Współpraca z zespołem projektantów, artystów i innych programistów w celu implementacji nowych funkcji i mechanik gry
  • Debugowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • Uczestnictwo w procesie przeglądu kodu oraz dzielenie się najlepszymi praktykami

Wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w Unreal Engine i C++
  • Praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego
  • Doświadczenie w pracy z silnikiem Unreal Engine 4/5 (UE4/5)
  • Znajomość narzędzi i procesów związanych z developmentem gier, takich jak version control (Git, Perforce)
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów

Dodatkowe Atuty

  • Doświadczenie w tworzeniu gier multiplayer
  • Portfolio zrealizowanych projektów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: B2B lub Umowa o Dzieło. Stawka od 8 000 do 15 000 netto/mc w zależności od doświadczenia
  • Stabilną, długofalową współpracę na pełen etat
  • Możliwość 100% pracy zdalnej lub w biurze w Warszawie
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
  • Udział w interesujących i ambitnych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Open Mindset
  • Verbal Communication Skills
  • Teamwork