Match score not available

Data Scientist

Full Remote
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Minimum 3 years of similar experience, Proficient in Python, Machine Learning, NLP, and SQL.

Key responsabilities:

  • Participate in ML application development lifecycle
  • Collaborate with distributed team using Scrum methodology
IT Performance
11 - 50 Employees
See more IT Performance offers

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Data Scientist. Praca jest dedykowana dla międzynarodowej firmy z obszaru farmacji/technologii medycznych.

Projekt

"Program w zakresie diagnostyki jakości i przepisów / jakości po wprowadzeniu na rynek oraz w zakresie informatyki w dziedzinie operacji technicznych / zapewniania jakości / wydarzeń po wprowadzeniu na rynek."

Obowiązki

  • Udział w rozwoju aplikacji w pełnym cykl życia do uczenia maszynowego (ML): od przygotowania danych, poprzez modelowanie, ocenę, produkcję po utrzymanie
  • Praca z AI, w szczególności z przetwarzaniem języka naturalnego (NLP), w tym wykorzystanie dużych modeli językowych (LLM)
  • Współpraca z rozproszonym zespołem, w metodologii Scrum

Wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Python, Machine Learning (uczenie się nadzorowane i nienadzorowane, zestawy danych do uczenia/testowania, nadmierne dopasowanie, ocena modelu, uczenie się transferowe, uczenie się przez wzmacnianie itp.),
  • Dobra znajomość NLP i SQL
  • Zdolność do czyszczenia i przywracania danych do stanu użytkowego
  • Bardzo dobry język angielski (min B2/C1)
  • Znajomość CI/CD, AWS, pisania API będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • 100% pracy zdalnej
  • Stabilna, długofalowa współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Stawka w zależności od doświadczenia (100 - 115) pln/h + VAT

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Spoken language(s):
Polish