Match score not available

Senior Leasing Kockázatelemző

Remote:
Full Remote
Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)
Work from:

Offer summary

Qualifications:

3-5 years Leasing finance experience, Degree in Economics, Experience in banking sector, Proficient in MS Office.

Key responsabilities:

  • Assess leasing contracts for corporate clients
  • Conduct creditworthiness assessment of new and existing clients
  • Identify risk factors and propose mitigation strategies
  • Make placement decisions within decision-making authority
MP Solutions Ltd. Human Resources, Staffing & Recruiting SME https://www.mphil.hu/

Job description

Partnerünk Magyarország egyik vezető Leasing szolgáltatással foglalkozó vállalata Senior Kockázatelemző munkatársat keres.

Feladatok:

  • Leasing szerződések elbíráslása vállalati ügyfelek részére;
  • Meglévő és új vállalati ügyfelek hitelképességi vizsgálatának elvégzése;
  • Az ügylet és ügyfélkockázati tényezők feltárása;
  • Kockázat csökkentésére és a biztosítéki struktúrára vonatkozó javaslatok kialakítása;
  • Döntési javaslatok megtétele, előterjesztés a döntésre jogosult személyek/testületek részére;
  • Döntési jogkörnek megfelelő kihelyezési döntések meghozatala.

Requirements

  • Minimum 3-5 év Leasing corporate finanszírozásban szerzett munkatapasztalat;
  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Releváns tapasztalat pénzintézeti szektorban;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Outlook, Word, Excel, Powerpoint);
  • Csapatjátékos hozzáállás;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

Benefits

  • Bónusz, ami az éves bruttó bér 10%-a;
  • Cafeteria;
  • Hybrid vagy remote munkavégzési lehetőség;
  • Önálló, felelősséggel járó feladatok egy kiváló és összetartó csapatban;
  • Támogató szervezeti kultúra, családbarát közeg, egészségprogram;
  • Szakmai, fejlesztő és csapatépítő tréningek;
  • Modern munkakörnyezet és eszközök, jó megközelíthetőség.

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting
Spoken language(s):
Hungarian
Check out the description to know which languages are mandatory.

Other Skills

  • Problem Solving
  • Verbal Communication Skills
  • Microsoft Office