Match score not available

Senior Machine Learning Engineer

Contract:
Experience:
Mid-level (2-5 years)

Over 5 years ML or Data Engineering experience, Proficiency in Python, AWS (Sagemaker), PyTorch.

Key responsabilities:

  • Design and Implement LLM-based systems
  • Establish best practices in MLOps area
  • Optimize ML product delivery
Yellow Brick Road Human Resources, Staffing & Recruiting Startup https://yellowbrickroad.pl/
2 - 10 Employees
See more Yellow Brick Road offers

Job description

Piszesz RAGi?

Chcesz pogadać o pracy w fajnej międzynarodowej produktówce?

Naszym klientem jest wiodąca światowa marka z branży JobTech, działająca w obszarach:

  • danych
  • platformy
  • technologii.

Misją firmy jest wprowadzenie stałej zmiany na rynku pracy, dzięki wykorzystaniu technologii (przede wszystkim AI, ML, LLM).

Obecnie firma tworzy kilka use-case’ów opartych o LLMy, które mają na celu lepsze dopasowanie poszukujących pracy i pracodawców, wykorzystując wyszukiwanie semantyczne. LLMy trenowane są wewnętrznie, wdrożone są na AWS i Vector DB.

Nasz klient poszukuje osoby na stanowisko

Senior Machine Learning Engineer (MLOps)

ze względu na potrzebę przyspieszenia rozwoju Machine Learning w produkcie, wniesienia dojrzałego zrozumienia architektury systemów ML do zespołu, stworzenia środowiska MLOps, integrującego pracę Data Scientists z pracą Software Engineerów.

Zespół pracuje w trybie R&D - doprowadza pomysł do etapu PoC, decyduje, czy PoC jest gotowe do testów, po pozytywnych testach wdraża rozwiązanie na produkcję. Produkt korzysta z NLP, przetwarzanie obrazu nie jest wykorzystywane.

Jako Senior ML Engineer Będziesz Projektować i Wdrażać Systemy Oparte o LLM, w Tym Pisać Zaawansowane RAGi. Ponadto, Będziesz Tworzyć i Wdrażać Najlepsze Praktyki w Obszarze MLOps. Będziesz Pracował w Interdyscyplinarnym Zespole, Złożonym z Następujących Funkcji

  • ML Engineer
  • Data Scientist
  • Big Data Engineer
  • Cloud Engineer
  • DevOps

Zespoły pracują w Scrumie. Bezpośrednio będziesz pracować w zespole złożonym z Data Scientist, Big Data Developera, ML Engineera i QA. Zespól zlokalizowany jest w Warszawie (6 osób), współpracuje z zespołami w Niemczech i UK, można pracować zdalnie (z okazjonalnymi wizytami w biurze).

Twoje Zadania

  • implementacja i udostępnianie użytkownikom serwisów opartych o ML z użyciem serwisu AWS Sagemaker
  • optymalizacja dostarczania produktów ML
  • jako kluczowa osoba w zespole będziesz tworzyć i wdrażać najlepsze praktyki w obszarze MLOps (IaC, CI/CD)
  • dbanie o wydajność, skalowalność i zarządzalność zasobów w pipeline’ach opartych o LLM.

Potrzebujemy, Żebyś Miał (a)

  • ponad 5 lat doświadczenia w obszarze Machine Learning lub Data Engineering
  • biegłą znajomość języka Python
  • doświadczenie z AWS (Sagemaker), lub analogicznym narzędziu (np. Azure ML Studio)
  • doświadczenie z PyTorch
  • zrozumienie architektury Transformer
  • doświadczenie z IaC, CI/CD
  • zrozumienie reguł SOLID
  • biegłą znajomość języka angielskiego

Oferujemy środowisko z dużym szacunkiem do procesów i praktyk, ale też mocno innowacyjne. Nasz klient to duża, stabilna organizacja, ale o mocno nieformalnej kulturze.

Chcesz porozmawiać? Zaaplikuj!

Required profile

Experience

Level of experience: Mid-level (2-5 years)
Industry :
Human Resources, Staffing & Recruiting
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Open Mindset
  • Verbal Communication Skills