Match score not available

Product Designer

  • Design user interfaces and interactions for web and mobile applications using Figma.
  • Participate in the entire design process from research to implementation.
  • Propose product development directions based on data and user feedback.
  • Collaborate closely with cross-functional teams and stakeholders.
  • Develop and maintain a design system.
PhotoAiD Information Technology & Services Startup https://photoaid.com/
51 - 200 Employees
See more PhotoAiD offers

Jesteśmy firmą technologiczną, która działa w obszarze fotografii biometrycznej. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy na całym świecie mogą wykonywać zdjęcia do dokumentów w prosty sposób za pomocą własnego smartfona.

O PhotoAiD w liczbach:

  • 1 promil ludzkości zrobił już u nas zdjęcie, a to dopiero początek :)

  • 100+ krajów (punkty wysyłki na 4 kontynentach!)

  • 100+ osób na pokładzie i cały czas doskonała atmosfera - chcemy aby czas spędzony w pracy był jak najlepszy!

  • 10 ab testów tygodniowo - lubimy działać w oparciu o dane

  • 10.000 typów dokumentów - od karty wędkarskiej po paszport Mozambiku

  • 10.000.000 zdjęć treningowych, na których nauczyliśmy naszą sztuczną inteligencję

Do naszego zespołu Produktu szukamy aktualnie kandydatów na rolę Product Designera.

Zadania na tym stanowisku obejmują:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika, tworzenie interakcji, prototypowanie nowych funkcjonalności dla stron web i aplikacji (Figma)

  • Aktywne uczestnictwo w całym procesie projektowym, począwszy od etapu badań, aż po finalne wdrożenie

  • Proponowanie kierunków rozwoju produktu i nowych funkcjonalności, opierając się na danych analitycznych oraz feedbacku od użytkowników

  • Uczestnictwo w warsztatach produktowych

  • Bliska współpraca z zespołem (Designerzy, Programiści, Product Ownerzy, Analitycy)

  • Opracowywanie i projektowanie testów A/B

  • Rozwój i utrzymanie design systemu

  • Prezentacja i obrona przedstawianych rekomendacji rozwiązań projektowych wśród interesariuszy

Required profile

Experience

Industry :
Information Technology & Services
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Open Mindset
  • Verbal Communication Skills
  • Collaboration