Match score not available

General Ledger Accountant with German

ITELENCE Startup https://www.itelence.com/
11 - 50 Employees
See more ITELENCE offers

Job description

Forma współpracy: umowa o pracę

Lokalizacja: Warszawa/zdalnie

Tryb pracy: Praca hybrydowa z naciskiem na pracę zdalną (praca z biura co najmniej 2 razy w miesiącu)

Zadania:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych związanych z produktami finansowymi, w tym pożyczkami, zabezpieczeniami i odsetkami
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych dotyczących odroczeń i płatności zaliczkowych
  • Księgowanie transakcji wewnątrzgrupowych, zapewniając zgodność sald między stronami
  • Współpraca przy tworzeniu miesięcznych forecast’ów
  • Realizacja comiesięcznego procesu zamknięcia
  • Bieżąca analiza kont księgowych i kontrolowanie prawidłowości zapisów oraz sald
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Wsparcie w audycie rocznym
  • Udział w innych projektach, według potrzeb

Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie rachunkowości lub pokrewnej, lub równoważne doświadczenie
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowego
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Skupienie na szczegółach i umiejętność dotrzymywania wyznaczonych terminów
  • Biegła znajomość programu Excel
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Międzynarodowy projekt
  • Możliwość pracy hybrydowej z przewagą zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Świetna atmosfera pracy
  • Ciekawy międzynarodowy projekt dopasowany do Twoich ambicji
  • Wiele możliwości rozwoju

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Teamwork
  • Detail Oriented