Match score not available

Staż/Praktyki Developer/Programista

Proficiency in PHP or Node.js, fluency in Polish, Experience in frontend development with ReactJS.

  • Architect, develop and maintain highly scalable services/applications using ReactJS, PHP and/or Node.js
  • Enforce coding standards, solid architectural principles, and comprehensive testing practices for flawless application delivery
  • Implement cutting-edge logging, monitoring, and alerting mechanisms to ensure optimal performance and reliability of services
  • Lead the creation of sustainable processes and methodologies to accelerate the deployment of high-quality code and innovative solutions
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider logo
Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider SME https://business.telemedi.com/
51 - 200 Employees
See more Telemedi - Digital Health Platform & Telehealth Provider offers

Jesteś początkującym Full Stack Developerem, z gorącą pasją do tworzenia skalowalnych aplikacji i wiedzą na temat najnowszych technologii? Jeśli tak, mamy wyjątkową ofertę skrojoną na miarę Twoich technicznych umiejętności!

Obowiązki:

  • Architektura, rozwijanie i utrzymanie wysoce skalowalnych usług i aplikacji przy użyciu ReactJS, PHP i/lub Node.js.
  • Demonstracja wyjątkowego kunsztu w kodowaniu i współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu i implementacji zaawansowanych funkcji i możliwości.
  • Egzekwowanie przestrzegania standardów kodowania, solidnych zasad architektonicznych i kompleksowych praktyk testowania dla dostarczenia bezbłędnych aplikacji.
  • Implementacja najnowocześniejszych mechanizmów logowania, monitorowania i alarmowania w celu zapewnienia optymalnej wydajności i niezawodności usług.
  • Prowadzenie procesu tworzenia zrównoważonych procesów i metodologii w celu przyspieszenia wdrożenia wysokiej jakości kodu i genialnych rozwiązań.
  • Ścisła współpraca z właścicielami produktów i interesariuszami biznesowymi w celu zrozumienia skomplikowanych wymagań i opracowania technicznych rozwiązań, które idealnie wpisują się w potrzeby produktu.
  • Kultywowanie niezachwianej dedykacji do ciągłego uczenia się, bycia na czele postępu technologicznego i stosowania najnowszych najlepszych praktyk branżowych.

Requirements

  • Biegłość w PHP lub Node.js, z możliwością efektywnej pracy z obiema technologiami.
  • Znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w rozwoju technologii frontend, ze szczególnym naciskiem na ReactJS.
  • Biegłość w łączeniu świata technicznego i biznesowego, skuteczna komunikacja z interesariuszami o różnym tle.
  • Głęboka wiedza o ReactJS, z udowodnioną zdolnością do optymalizacji wydajności dla dostarczenia niezrównanych doświadczeń użytkowników.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność do przekazywania skomplikowanych koncepcji technicznych nontechnicznym interesariuszom w klarowny i zwięzły sposób.

Benefits

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, umiejętności i osiąganych KPI (kontrakt B2B - rozliczenie godzinowe),
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w dynamicznym, innowacyjnym środowisku startupowym na szybko rozwijającym się rynku,
  • karta Multisport,
  • program opcji pracowniczych (ESOP),
  • nieograniczony dostęp do usług telemedycznych.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Collaboration