Match score not available

Customer Service and Logistics Coordinator

unlimited holidays - extra holidays - extra parental leave - long remote period allowed

Secondary or higher education (logistics studies preferred), Fluency in English at a minimum B2 level, knowledge of MS Office programs.

  • Order handling in SAGE system, coordination of deliveries to clients
  • Placing orders with the purchasing department, arranging domestic and international shipments, liaising with customs agencies for clearance
People Sp. z o.o.
201 - 500 Employees
See more People Sp. z o.o. offers

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa Ochota (możliwa praca zdalna)

Zakres Obowiązków

  • przyjmowanie, wprowadzanie, potwierdzanie zamówień w systemie SAGE
  • koordynacja dostaw do klientów
  • zlecanie zamówień działowi zakupów
  • organizowanie dostaw do klientów w Polsce z magazynu w Polsce
  • organizowanie importów od zagranicznych dostawców firmy oraz z innych magazynów firmy do magazynu w Polsce
  • komunikacja z agencjami celnymi prowadzącymi odprawy produktów pochodzących z poza UE
  • wsparcie zespołu sprzedaży: informowanie klientów o dostępności produktów, przesyłanie podstawowych dokumentów technicznych, koordynacja wysyłanie próbek, cold calling przy ustalonych projektach

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane studia z logistyki)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • znajomość programów pakietu MS Office
  • świetna organizacja własnej pracy, dokładność
  • proaktywność
  • komunikatywność, odwaga w kontaktach z ludźmi
  • mile widziana znajomość programu SAGE
  • mile widziana znajomość surowców chemicznych, warunków transportu, zasad BPH etc.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na 12 miesięcy z perspektywą przedłużenia
  • wynagrodzenie 7 000 – 8 500 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 9)
  • możliwość pracy zdalnej (siedziba biura w Warszawie)
  • wdrożenie do obowiązków (onboarding)
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Proactivity
  • Verbal Communication Skills
  • Organizational Skills
  • Teamwork
  • Microsoft Office