Sales Department Freelancer Oprogramowanie do Obsługi Zgłoszeń od Sygnalistów

Experience in B2B sales or a willingness to quickly learn, Ability to build and maintain relationships with clients.

  • Acquiring B2B clients and building long-term relationships
  • Selling software and legal services related to handling whistleblower reports
  • Collaborating with the team and leveraging company know-how
IntRec AI Recruitment
11 - 50 Employees
See more IntRec AI Recruitment offers

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pomagamy firmom zatrudniać mądrzej i lepiej, korzystając z rozwiązań AI w rekrutacji.

Naszym klientem jest agencja outsourcingu sprzedaży 360 stopni, która specjalizuje się w obsłudze różnego rodzaju kursów, oprogramowań typu SaaS i rozwiązań B2B. Dołączając do zespołu naszego klienta, otrzymasz szansę na stały rozwój oraz pracę nad projektami, które sam wybierzesz z naszego portfolio.

Dołącz do zespołu naszego klienta jako Handlowiec odpowiedzialny za sprzedaż systemu do obsługi zgłoszeń sygnalistów. Szukamy osób, które potrafią efektywnie budować relacje z klientami biznesowymi i są zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Twoje Główne Zadania

  • Pozyskiwanie klientów B2B i budowanie długoterminowych relacji.
  • Sprzedaż oprogramowania oraz usług prawnych związanych z obsługą zgłoszeń sygnalistów.
  • Współpraca z zespołem i korzystanie z know-how firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub chęć szybkiego nauczenia się.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami.
  • Zainteresowanie rozwiązaniami IT i usługami prawnymi.

Oferujemy

  • Atrakcyjne prowizje i możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pełne wsparcie zespołu i dostęp do nowoczesnych narzędzi sprzedażowych.
  • Praca zdalna i elastyczne godziny pracy.

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish