Match score not available

Senior Fullstack / Frontend Developer

Contract:
Experience:
Senior (5-10 years)

Passion for data products and storytelling through data., Strong expertise in Front End engineering with React., Ability to create data visualization frameworks and value simplicity., Proactive mindset and ability to ask the right questions to achieve goals., Willingness to take on challenges and grow within the company..

  • Create user-friendly application interfaces for clients, administrators, and partners.
  • Visualize data analysis results.
  • Summarize the economic and ecological impact of the product for key stakeholders.
  • Collaborate closely with the technical team and broader team to build a common product vision and roadmap.
EAGERDEVS.COM TPE https://www.eagerdevs.com
2 - 10 Employees
See more EAGERDEVS.COM offers

Job description

Ogłoszenie o pracę: Front End Engineer

Lokalizacja: Zdalnie
Forma zatrudnienia: Freelance
Zaangażowanie: Pełny etat
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Język: Angielski

Opis stanowiska:

Nasz klient, dynamiczny startup z Belgii, specjalizujący się w oprogramowaniu do zarządzania energią przemysłową w sektorze energii odnawialnej, poszukuje Front End Engineer'a do swojego innowacyjnego zespołu technologicznego. Wspierany przez międzynarodowych klientów korporacyjnych i inwestorów, nasz klient jest zaangażowany w rozwiązywanie wyzwań związanych z transformacją energetyczną z kreatywnością, efektywnością i zabawą.

Twoje główne zadania:

  • Tworzenie przyjaznych dla użytkownika interfejsów aplikacji dla klientów, administratorów i partnerów.
  • Wizualizacja wyników analizy danych.
  • Podsumowanie ekonomicznego i ekologicznego wpływu produktu dla kluczowych interesariuszy.
  • Ścisła współpraca z zespołem technicznym i szerokim zespołem w celu budowania wspólnej wizji i mapy drogowej produktu.

Wymagania:

  • Pasja do produktów danych i opowiadania historii za pomocą danych.
  • Doskonała dbałość o szczegóły i praktyczne doświadczenie w inżynierii Front End z React.
  • Umiejętność tworzenia frameworków wizualizacji danych i wartościowanie prostoty.
  • Proaktywne podejście i zdolność do zadawania właściwych pytań w celu osiągnięcia celów.
  • Chęć podejmowania wyzwań i rozwijania się w firmie.

Umiejętności techniczne:

  • Biegłość w rozwoju front end przy użyciu React, szczególnie w pracy z aplikacjami webowymi opartymi na danych.
  • Znajomość wizualizacji danych (wykresy, serie czasowe itp.).
  • Znajomość Python, najlepiej z FastAPI.
  • Ta rola jest fullstackowa, z podziałem 80% front end / 20% back end.
  • Umiejętność przeprowadzenia projektu od zera i zaangażowanie się w decyzje architektoniczne.
  • Znajomość automatycznych frameworków testowania front-endu.

Umiejętności miękkie:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.
  • Pragmatyczne i proaktywne podejście.
  • Pasja i motywacja do przyczyniania się do transformacji energetycznej.

Dołącz do tętniącej życiem atmosfery startupu naszego klienta, gdzie będziesz mieć wolność i odpowiedzialność za podejmowanie decyzji wpływających na rozwój i innowacyjność.

Required profile

Experience

Level of experience: Senior (5-10 years)
Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Open Mindset
  • Verbal Communication Skills