Match score not available

DevSecOps Engineer

Startup mindset, Cloud security expertise, Networking knowledge, DevOps background, Regulatory compliance understanding, Infrastructure as Code experience, Certifications in security.

Key responsabilities:

  • Configure Prisma Cloud and ensure compliance
  • Develop infrastructure using Terraform
  • Manage identity providers for secure access
  • Conduct annual security reviews and improvements
  • Track security threats and provide recommendations
  • Collaborate with development, operations, and data teams
EAGERDEVS.COM TPE https://www.eagerdevs.com
2 - 10 Employees
See more EAGERDEVS.COM offers

Job description

Ogłoszenie o pracę: Senior DevSecOps Engineer

Lokalizacja: Zdalnie
Forma zatrudnienia: Freelance
Zaangażowanie: Pełny etat
Data rozpoczęcia: Jak najszybciej
Język: Angielski

Opis stanowiska:

Nasz klient, wiodąca firma holdingowa specjalizująca się w digitalizacji roszczeń samochodowych za pomocą AI, poszukuje Senior DevSecOps Engineer z silnym naciskiem na aspekty SecOps. Ich centralna platforma łączy różnych dostawców, usprawniając ścieżkę klienta i czyniąc proces bardziej efektywnym i przyjaznym dla użytkownika.

Środowisko pracy:

Klient wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do utrzymania i zabezpieczania swojej infrastruktury:

  • Platforma chmurowa: AWS z Kubernetes do wdrażania mikroserwisowej architektury.
  • Monitorowanie i logowanie: Datadog dla kompleksowej obserwowalności.
  • Bezpieczeństwo: Cloudflare Zero Trust do zabezpieczania dostępu do zasobów wewnętrznych.
  • Analiza danych: Snowflake i AWS do zaawansowanej analizy danych.
  • Postawa bezpieczeństwa: Prisma Cloud od Palo Alto dla zaawansowanych środków bezpieczeństwa.

Twoje główne zadania:

  • Konfiguracja Prisma Cloud: Ustawienie ram zgodności i tworzenie alertów dla istotnych informacji o bezpieczeństwie. Zapewnienie przestrzegania najlepszych praktyk bezpieczeństwa w usługach chmurowych.
  • Rozwój infrastruktury: Wspieranie inicjatyw Infrastructure as Code za pomocą Terraform. Współpraca z zespołami w celu automatyzacji i usprawnienia operacji.
  • Zarządzanie tożsamością: Audyt i konfiguracja dostawców tożsamości, takich jak Okta i Microsoft Entra ID, w celu zapewnienia bezpiecznego zarządzania dostępem.
  • Przegląd bezpieczeństwa: Przeprowadzenie corocznego przeglądu bezpieczeństwa wymaganego przez spółkę matkę, obejmującego kompleksową ocenę 300 pytań.
  • Ciągłe doskonalenie: Śledzenie najnowszych zagrożeń bezpieczeństwa i rozwiązań. Dostarczanie praktycznych wniosków i rekomendacji dotyczących ulepszania środków bezpieczeństwa.
  • Współpraca: Ścisła współpraca z zespołami rozwoju, operacji i danych w celu integracji bezpieczeństwa w cyklu życia oprogramowania (SDLC).

Czego szukamy:

  • Mentalność startupowa: Proaktywność i innowacyjność, zdolność do przewidywania potrzeb i sugerowania usprawnień bez oczekiwania na instrukcje.
  • Ekspertyza w zakresie bezpieczeństwa chmury: Silne zrozumienie architektury chmurowej, z naciskiem na identyfikowanie i łagodzenie luk w zabezpieczeniach.
  • Znajomość sieci komputerowych: Biegłość w koncepcjach sieciowych, w tym IP, routingu, SSL, firewallach i web application firewallach.
  • DevOps z naciskiem na bezpieczeństwo: Specjalista DevOps z solidnym zapleczem w zakresie bezpieczeństwa, zdolny do poprawy infrastruktury jako kodu w celu zwiększenia jej bezpieczeństwa. Zdolność do udziału w ulepszaniu infrastruktury (tworzenie nowych modułów).
  • Zgodność z przepisami: Zdolność do zrozumienia wymagań bezpieczeństwa od ISO (Information Security Officer) i przekształcenia ich w wymagania techniczne na AWS i Prisma Cloud oraz realizacja wdrożeń.
  • Infrastructure as Code: Doświadczenie z narzędziami takimi jak Terraform i GitLab do zarządzania infrastrukturą i procesami CI/CD.
  • Certyfikacje: Certyfikat AWS Security Specialist lub Palo Alto PCCSE będzie dodatkowym atutem.
  • Śledzenie raportów bezpieczeństwa: Bieżąca znajomość najnowszych zagrożeń i podatności. Wykorzystanie Prisma Cloud do tworzenia odpowiednich alertów przy wykryciu problemów i priorytetyzacja ryzyka na podstawie potencjalnego wpływu.

Dołącz do naszego klienta i bądź częścią zespołu, który wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do usprawniania i zabezpieczania procesów roszczeń samochodowych. Aplikuj teraz, aby wnieść swój wkład w rewolucjonizowanie branży!

Required profile

Experience

Spoken language(s):
Polish

Other Skills

  • Collaboration
  • Creative Thinking
  • Open Mindset